Proč si vybrat vestavěné skříně na míru?

Nejlepším zjištěním pro Vás bude, že vestavěné skříně se nemusí vždy postavit do jednoho určitého místa. Umístit se je můžete v podstatě kamkoli si zamanete. Mohou mít v podstatě jakékoliv rozměry a být vyrobené z různorodých materiálů. Přestože každá místnost je jedinečná, tak problémem už nebudou ani „mrtvá místa” jako jsou různé kouty, zkosené stropy a výklenky.

Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou praktické, flexibilní a hlavně kvalitní. Šetří Vaše místo a přehledně organizuje ukládání nejrůznějších věcí. Přinášejí Vám komfort každý den a jsou ideálním řešením pro Vaší předsíň, ložnici nebo dokonce i kancelář.

V porovnání s běžnými skříněmi dosáhnete až o 30% více úložného prostoru. Máte možnost si sami určit, jaké bude množství poliček, šuplíků a přihrádek. Vestavěné skříně si nemusíte pořizovat pouze z nutnosti získat úložný prostor, mohou se stát svéráznou a moderní součástí vašeho bytu a nebo se v prostoru decentně ukrývat. Mohou zcela změnit vzhled místnosti, například jí opticky zvětšit a prosvětlit.

Důležitá kritéria při výběru jsou výška, pohlaví, ale i životní styl, koníčky, způsob oblékání a také věk. Nechte si navrhnout přesně to co vyhovuje Vám. Každý jsme individuální a ne vždy se se výrobci trefí do našeho vkusu a už vůbec ne do prostoru, který potřebujeme. Proto se přijďte poradit k odborníkům. Zjistí vaše představy a vysvětlí Vám vše potřebné o materiálech a komponentech. Prostor společně naplánujete tak, aby Vám co nejvíce sednul jak po designové, tak po praktické stránce.

VOLEJTE 273 130 282

Navrhneme pro Vás kuchyň, ve které se budete cítit opravdu jako doma.