Proč si nechat poradit od kvalitního kuchyňského studia?

Mnoho lidí je přesvědčeno, že investovat čas a peníze do vytvoření návrhu kuchyně v renomovaném kuchyňském studiu je plýtvání. Věřte, že z kuchyně ušité přímo Vám na míru budete mít daleko větší radost a hlavně užitek. Chyba špatného zpracování a výběru kuchyně Vás bude časem stát buďto hodně peněz na předělání, nebo roztrpčenost a smíření se se současným stavem. Proto nelitujte stráveného času s odborníkem, který ví jak na to a pomůže Vám.


Může se stát, že přijdete pro projekt kuchyně do kuchyňského studia (nebo do prodejen, nebo sítě mediálně propagovaných prodejen, které se jako kuchyňská studia tváří) a sedí tam poradci, kteří nejsou schopni Vám poradit s Vaším problémem. Zaměstnat několik opravdu léty zkušených projektantů totiž stojí hodně peněz. Dlouholeté zkušenosti s projektováním takovýchto prostorů má designer, architekt, nebo diplomovaný specialista a právě on zná všechny důležité zákonitosti.

A z tohoto důvodu jsme se rozhodli Vám umožnit v několika postupně uveřejněných příspěvcích nakouknout pod pokličku těmto projektantům a zprostředkovat Vám základní informace pro naplánování funkční kuchyně. Jsou to informace jak obecně známé, tak získané z plánování několika tisíc kuchyňských prostorů.

detail5

Při plánování moderní kuchyně (ne ve smyslu designu, ale přístupu k návrhu) vstupuje do projektu mnoho proměnných, které ve výsledku znamenají, že nebude existovat stejná kuchyně. Vezměte si jenom několik maličkostí. Ať už se bavíme o skutečnosti, že nikdo nemá naprosto stejný prostor a pokud má i třeba hodně podobný, tak každý člověk je originál a má svoje potřeby a zvyky.

prodejna1

Pomůže Vám si projít trendy v kuchyních a stanovit si, co se Vám líbí. V naších prodejnách máte možnost nahlédnutí do prospektů různých výrobců a také máme velkou škálu pestrých časopisů o bydlení. Když se na našich webových stránkách podíváte, tak najdete základní rozdělení stylů kuchyní a jejich základní popis i se sadou korespondujících obrázků. Najděte si prosím TEN VÁŠ styl.

VOLEJTE 273 130 282

Navrhneme pro Vás kuchyň, ve které se budete cítit opravdu jako doma.