Jak si vybrat tu správnou kuchyň?

Pořízení nové kuchyně by pro Vás měl být skvělý zážitek a ne horor. Proto je potřeba vše dobře naplánovat a ideálně se svěřit do rukou profesionálů. Pro většinu domácností je kuchyň středem dění a tráví se v ní spousta času. Proto je velice důležité zvolit si tu správnou pro Vaši rodinu. Vaše nová kuchyň musí být krásná a podle Vašeho vkusu, ale hlavně musí být praktická. Krásná kuchyň, to je pro každého něco jiného, ale praktická to je pro všechny stejné.

5

Plynulost, prostor a komfort jsou zásadní kritéria, která musíte řešit.

4

Osobní potřeba na prostor se může lišit. Záleží na počtu členů vaší domácnosti, na vašich zvyklostech ve vaření a ukládání potravin. Důležité tedy je, abyste si rozmysleli, kolik místa a na co přesně ho budete potřebovat. Také si rozmyslete, k čemu se bude kuchyň využívat.

8

Práce v kuchyni by měla být plynulá a co nejvíce pohodlná. Za život při vaření nachodíte několik tisíc kilometrů. Vše musí být dobře přístupné a správně rozčleněné. Naši projektanti s Vámi proberou jak často a kolik toho vaříte a pomohou Vám správně uspořádat jednotlivé zóny tak, aby se Vám v kuchyni pracovalo pohodlně a efektivně.

8 (1)

Důležité jsou i kuchyňské spotřebiče (přečtěte si naše další články o správném výběru spotřebičů). Vypracujte si seznam spotřebičů a všech doplňků, které chcete mít v kuchyni k dispozici. Tomu by mělo odpovídat nejen úložný prostor, ale i počet zásuvek. Nesmíte zapomínat, že kuchyň je především pracoviště.

2 copy

Dbejte na výběr kvalitních materiálů a kování, kvalitně udělaná kuchyň by Vám měla vydržet dlouhá léta.

1

Rozmyslete si co se Vám libí: jakou barvu, materiál a typ kuchyně chcete a co od ní očekáváte. Vše s Vámi probereme a vybereme to nejlepší pro Vás, aby vaše kuchyň byla kvalitní a nápaditá.

9

Rozhodněte se pro to, z čeho máte nejlepší pocit. Vy potřebujete, aby prostředí pro Vás bylo přitažlivé a cítili jste se v něm pohodlně a uvolněně. Zde bychom na Vás chtěli apelovat: buďte sami sebou!

VOLEJTE 273 130 282

Navrhneme pro Vás kuchyň, ve které se budete cítit opravdu jako doma.