Návrh kuchyně

Jak zhotovení kuchyně na míru funguje

1

Pochopení Vašich potřeb

Na základě dodaných (případně námi změřených) rozměrů prostoru a společného rozhovoru, kde si osvětlíme Vaše požadavky a přání, jsme schopni zpracovat návrh kuchyně (respektive obývací stěny nebo vestavné skříně) v perspektivě 3D do počítače.

2

Představení 3D grafického návrhu

Následuje schůzka, kde Vám grafický návrh představíme. Těchto schůzek může proběhnout několik, jak u nás v interiérovém studiu tak na jiném, pro Vás příhodnějším místě.

3

Instalační plánování (v případě kuchyně)

Když je finální návrh kuchyně hotový, rozplánujeme instalační rozvody vody a elektřiny (v případě zájmu, jsme schopni přípravu těchto instalačních rozvodů zajistit u naší partnerské firmy).

4

Rozpočet

Zpracujeme rozpočet včetně montáže, dopravy, doplňků a elektrospotřebičů. Po odsouhlasení projektu a všech položek finálního rozpočtu se domluvíme na podpisu kupní smlouvy.

5

Výroba a montáž

Po zaplacení zálohy zadáme objednávku do výroby. Tu za 4-9 týdnů (dle použitých materiálů) přivezeme, zkompletujeme a předáváme ji ve funkčním stavu.

Našimi dodavateli jsou přední světový výrobci

Elektospotřebiče

Nedílnou součásti každé kuchyně na míru je i chytrý výběr spotřebičů, které Vám nejen usnadní vaření, ale rovněž dopomůžou k uskladnění či výrobě zdravějších potravin a jídel.

Kuchyňské doplňky (dřezy, baterie, pracovní desky)

Vzhledem k tomu, že všichni naši projektanti jsou vášnivými kuchaři, víme jak důležíté je mít vhodně zvolené kuchyňské doplňky.

Ostatní dodavatelé

Spolupracujeme s řadou zákazníky ověřených firem, abychom dodali to nejlepší řešení.