Kuchyně na míru

Přemýšlíte, zda podlehnout kouzlu moderního minimalismu a věřit, že se vám bude líbit i po letech? Nebo raději sáhnout po klasice?

Není důležité jakému stylu dáváte přednost, naše kuchyňské studio se vždy přizpůsobí Vašemu vkusu, zohlední poslední trendy a především myslí na Vaše pohodlí při vaření.

Naše orientace v současných trendech i inovacích výrobců kování, vybavení skříněk a doplňků dodá vaší kuchyni punc domova, kam se budete rádi vracet.

Podívejte se i na naše výprodeje kuchyně a doplňků z expozice, kde naleznete opravdu zajímavé realizace.

Ergonomické kuchyňské linky

Díky široké nabídce materiálů, povrchů a provedení jsme schopni uspokojit většinu požadavků zákazníka, i jeho představy ideální kuchyňské linky. Provedení skříněk jde od levného laminového přes fóliové, dýhované a masivní provedení až po dražší lakované skříňky. Pracovní desky dodáváme jak z klasických vysokotlakých laminátů, tak z masivních dřev, technických, akrylátových i přírodních kamenů, skla a nového ECO materiálu.

Kuchyně na míru

Co pro Vás znamená kuchyně na míru? Pro nás je to kuchyňská linka, která je nejen přesně projektovaná do daného prostoru, ale velikostně odpovídá uživateli, který v ní nejvíce vaří. Kuchyně na míru pro dvoumetrového manžela bude jiná než pro 165 cm vysokou manželku. Cílem správně ergonomicky navržené kuchyňské linky je, aby příprava jídel pro Vás byla vždy co nejpříjemnější.

VOLEJTE 273 130 282

Navrhneme pro Vás kuchyň, ve které se budete cítit opravdu jako doma.